• Gendringen 2

  • Gendringen 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Bergevoet, Thijs

    Teammanager

    Delioglu, Murat

    Assistent-scheidsrechter(club)

    Pastoors, Jan Willem

    Trainer/coach
  • Team indeling

    Ausma, Kim

    Teamspeler

    Berendsen, Timo

    Teamspeler

    Boerakker, Jamaï

    Teamspeler

    Daanje, Nick

    Teamspeler

    Hendriksen, Niels

    Teamspeler

    Katuin, Julian

    Teamspeler

    Kempers, Matthijs

    Teamspeler

    Ketelaar, Roy

    Teamspeler

    Kok, Hidde

    Teamspeler

    Kuiper, Sam

    Teamspeler

    Köster, Milan

    Teamspeler

    Legeland, Stan

    Teamspeler

    Nadjibie, Mansur

    Teamspeler

    Pastoors, Jesse

    Teamspeler

    Pavert, Gijs van de

    Teamspeler

    Scholten, Nick

    Teamspeler

    Schreur, Ted

    Teamspeler

    Schut, Max

    Teamspeler

    Schwartz, Dean

    Teamspeler

    Winkels, Mike

    Teamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 feb. 20:15VIOS B. 2 - Gendringen 2Sportpark De Sonders
    3 mrt. 11:30Gendringen 2 - OBW 3Sportpark De IJsselweide
    10 mrt. 11:30Grol 4 - Gendringen 2Sportpark Den Elshof
    16 mrt. 17:00Gendringen 2 - ST Ulftse Boys 2Sportpark De IJsselweide
    24 mrt. 10:00DVC'26 4 zon - Gendringen 2Sportpark De Nevelhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 feb.Gendringen 2 - FC Winterswijk 52 - 0
  • Poulestanden Gendringen 2 ( 3e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC '03 21071231201122
    2VIOD 41070338182021
    3Grol 4126242626020
    4DVC'26 4 zon95222014617
    5Gendringen 2105232921817
    6Angerlo Vooruit 21042431191214
    7OBW 3104242420414
    8Concordia-W 3124262730-314
    9ST Ulftse Boys 2114163037-713
    10FC Winterswijk 3124172329-613
    11VIOS B. 2102351424-109
    12SC Doesburg 2102081247-356

    Poulestanden Gendringen 2 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 51 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gendringen 23300193169
    2GWVV 2320110466
    3Ulftse Boys 43102617-113
    4HMC '17 23003314-110

    Poulestanden Gendringen 2 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zweef 21100121113
    2VIOS B. 211009273
    3Sp Rekken 211007253
    4SP Lochem 211006153
    5Bentelo 311005053
    6Concordia-W 311005053
    7VV Lettele 211005053
    8Markelo 311004043
    9SDOL 211004043
    10Gendringen 211006333
    11PSC 211006333
    12FC Ulu Spor 211005233
    13DVC'26 4 zon11004133
    14EMMS 211004133
    15Sallandia 311004133
    16Stevo 411004133
    17ONA '53 311005323
    18FC Winterswijk 511005323
    19Columbia 311004223
    20DVOL 411004223
    21HC '03 211004223
    22Krayenhoff 211004223
    23AZC 411003123
    24VVOG Harderwijk 211003123
    25LSV 211004313
    26Reutum 211004313
    27Elsweide 211003213
    28Union 211003213
    29SC Bemmel 411001013
    30Dalfsen 311001013
    31Unitas '28 211001013
    32VIOD 411001013
    33Turkse Kracht 411004403
    34ATC '65 211004403
    35S.V. Losser 211003303
    36DCS 311002203
    37Orion 811002203
    38RKZVC 311001103
    39DDV '23 211000003
    40La Première 300000000
    41Voorwaarts T 410014400
    42TVO 210014400
    43RSC 310013300
    44Blauw Wit 210012200
    45Veluwezoom 210012200
    46FC Winterswijk 310011100
    47Juliana '31 310010000
    48Delden 2100134-10
    49S.V. Vasse 2100134-10
    50MASV 2100123-10
    51SCP 3100123-10
    52De Bataven 4100101-10
    53Heino 4100101-10
    54S.V. Kilder 2100101-10
    55UHC 2100101-10
    56FC Jeugd 2100135-20
    57ST Ulftse Boys/SDOUC 3100135-20
    58SC Millingen 3100124-20
    59UHC 3100124-20
    60VIOD 3100124-20
    61WSV 3100124-20
    62SV Vaassen 2100113-20
    63Warnsveldse Boys 3100113-20
    64FC Trias 3100136-30
    65Sc Westervoort 3100136-30
    66Lemelerveld 3100125-30
    67SC Doesburg 3100114-30
    68Lemelerveld 5100114-30
    69SV Schalkhaar 4100114-30
    70De Tukkers 2100114-30
    71Heino 6100104-40
    72v.v. Twenthe 3100104-40
    73UDI 2100127-50
    74Keijenburgse Boys 2100116-50
    75FC Dinxperlo 3100105-50
    76Sc. Overwetering 4100105-50
    77Victoria '28 2100105-50
    78FC Eibergen 3100129-70
    79Holten 91001112-110

    Poulestanden Gendringen 2 ( Mannen beker reserve zondag 2e ronde Groep 1 2e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Winterswijk 511005143
    2HC '03 211005233
    3Turkse Kracht 411005233
    4DDV '23 211004133
    5FC Ulu Spor 211004133
    6Reutum 211003033
    7Stevo 411003033
    8Bentelo 311006423
    9Dalfsen 311004223
    10DCS 311004223
    11SC Bemmel 411003123
    12Markelo 311003123
    13VIOS B. 211003123
    14Krayenhoff 211004313
    15Gendringen 211003213
    16RKZVC 311003213
    17DVC'26 4 zon11002113
    18Unitas '28 211001013
    19SDOL 211003303
    20ATC '65 200000000
    21Sallandia 310013300
    22Union 2100134-10
    23Concordia-W 3100123-10
    24Sp Rekken 2100123-10
    25Elsweide 2100112-10
    26ONA '53 3100101-10
    27VV Lettele 2100146-20
    28DVOL 4100124-20
    29EMMS 2100124-20
    30SP Lochem 2100113-20
    31PSC 2100113-20
    32De Zweef 2100113-20
    33AZC 4100125-30
    34Columbia 3100125-30
    35Orion 8100114-30
    36VVOG Harderwijk 2100114-30
    37La Première 3100103-30
    38S.V. Losser 2100103-30
    39VIOD 4100115-40

    Poulestanden Gendringen 2 ( Mannen beker reserve zondag 3e ronde Groep 1 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gendringen 211005053
    2FC Ulu Spor 211003033
    3DDV '23 211002113
    4Bentelo 311001013
    5Krayenhoff 2100112-10
    6Stevo 4100101-10
    7Dalfsen 3100103-30
    8DCS 3100105-50

    Poulestanden Gendringen 2 ( Mannen beker reserve zondag 1/8 finales Groep 1 KO Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bentelo 311004133
    2FC Ulu Spor 211004133
    3HC '03 211004223
    4Turkse Kracht 411004223
    5DVC'26 4 zon11003123
    6Gendringen 211002023
    7VIOS B. 211001013
    8SC Bemmel 400000000
    9Unitas '28 200000000
    10Markelo 3100101-10
    11ATC '65 2100124-20
    12RKZVC 3100124-20
    13DDV '23 2100113-20
    14FC Winterswijk 5100102-20
    15Reutum 2100114-30
    16SDOL 2100114-30