• Uitslagen junioren afgelopen week
    DatumThuisUitUitslagInfo
    za 24-sep. 14:30ST: Gendringen/SVGG JO19-1ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-12 - 6
    za 24-sep. 14:30VVG '25 JO17-2ST: Gendringen/SVGG JO17-14 - 0
    za 24-sep. 12:30ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2ST: Gendringen/SVGG JO19-20 - 5
    za 24-sep. 12:00ST Gendringen/SVGG JO15-2JMDZC '68 JO15-3JM0 - 1
  • Programma junioren komende week THUIS
    DatumThuisUitVeldK.K.T.K.K.U.Info
    za 01-okt. 14:30ST: Gendringen/SVGG JO19-2Longa '30 JO19-2veld 3-G
  • Programma junioren komende week UIT
    DatumThuisUitPlaatsInfo
    za 01-okt. 08:30Eldenia JO12-1JMST: Gendringen/SVGG JO12-1
    za 01-okt. 08:30DZC '68 JO13-3JMST: Gendringen/SVGG JO13-1
    za 01-okt. 09:00Varsseveld JO8-2JMGendringen JO8-2JM
    za 01-okt. 10:15FC Dinxperlo JO9-4ST: Gendringen/SVGG JO9-1
    za 01-okt. 11:30ST Terborg/Silvolde JO15-1ST Gendringen/SVGG JO15-2JM
    za 01-okt. 12:00FC Bergh JO15-1ST: Gendringen/SVGG JO15-1
    za 01-okt. 15:15FC Winterswijk 8Gendringen 3
    za 01-okt. 15:15VIOD JO19-1ST: Gendringen/SVGG JO19-1
    zo 02-okt. 09:30OBW 3Gendringen 2
    zo 02-okt. 11:00RKPSC VR1ST: Gendringen/SVGG VR1
    zo 02-okt. 14:00Doetinchem 1Gendringen 1
  • Programma junioren volgende week
    DatumThuisUitInfo
    zo 02-okt. 09:30Gendringen 4VIOS B. 8
    zo 02-okt. 09:30Gendringen 5Varsseveld 7
    zo 02-okt. 09:30OBW 3Gendringen 2
    zo 02-okt. 10:30Gendringen 3Concordia-W 9
    zo 02-okt. 11:00RKPSC VR1ST: Gendringen/SVGG VR1
    zo 02-okt. 14:00Doetinchem 1Gendringen 1
    di 04-okt. 20:15Gendringen O23-1SDOUC O23-1
    wo 05-okt. 19:00VVG '25 JO15-1JMST: Gendringen/SVGG JO15-1
    za 08-okt. 08:30Gendringen JO8-2JMWolfersveen JO8-1
    za 08-okt. 08:30't Peeske JO8-1ST: Gendringen/SVGG JO8-1
    za 08-okt. 08:30FC Dinxperlo JO11-2ST: Gendringen/SVGG JO11-1
    za 08-okt. 09:00Gendringen JO10-2ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2
    za 08-okt. 10:00ST: Gendringen/SVGG JO10-1SJO AZSV - AD '69 JO10-2
    za 08-okt. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO15-1FC Dinxperlo JO15-1JM
    za 08-okt. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO9-1VVG '25 JO9-3JM
    za 08-okt. 11:00ST: Gendringen/SVGG JO12-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-2
    za 08-okt. 14:30ST: Gendringen/SVGG JO17-1VVG '25 JO17-3
    za 08-okt. 14:30Gendringen 3AD '69 4
    za 08-okt. 15:00ZZC'20 4Gendringen 2
    zo 09-okt. 09:30Longa '30 12Gendringen 3
    zo 09-okt. 10:00SVGG 3Gendringen 4
    zo 09-okt. 10:30Westendorp 2Gendringen 5
    zo 09-okt. 11:30Gendringen 2Eldenia 2
    zo 09-okt. 12:15ST: Gendringen/SVGG VR1Loo VR1
    zo 09-okt. 12:15ST: Gendringen/SVGG VR2SHE VR1
    zo 09-okt. 14:00Gendringen 1HC '03 1