• Rooster Kantinedienst

    DAG

    DATUM

    TIJD

    KANTINE-MEDEWERK(ST)ER(S)

    Donderdag

    21 oktober

    19.00 - 22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur - einde

    Niek Blumer

    Zaterdag

    23 oktober

    09.30 - 13.00 uur

    Yvonne Dekkers en Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    Marloes Blumer, Emma Keurentjes (DA2)

    Zondag

    24 oktober

    08.15 - 11.30 uur

    René Meijer en Erik

     

     

    11.30 uur - einde

    Luc Koster, Bart Pastoors (4e)

    Donderdag

    28 oktober

    19.00 - 22.00 uur

    Willy Massop

     

     

    21.30 uur - einde

    Angelo vd Broek en Henk Krämer

    Zaterdag

    30 oktber

    08.00 - 13.00 uur

    Anita en Erik Rengelink

     

     

    13.00 uur -einde

    Dagmar te Boekhorst, Emma Rissewijck (DA1)

    Zondag

    31 oktober

    08.15 - 13.00 uur

    Jeannet Weijl, Mark Dekkers en eventueel Twan Sanders (5e)

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Jorn Aalders en Tim Schreur (Zat.2)

     

     

    koffie

    Jan Harmsen en Jos Beser

    Donderdag

    4 november

    19.00 - 22.00 uur

    Roel Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Leon Masselink

    Zaterdag

    6 november

    08.00 - 13.00 uur

    Yvonne Dekkers en Saskia vd Pavert

     

     

    13.00 uur - einde

    Daan Driever en Timo Berendsen (3e)

    Zondag

    7 november

    08.15 - 11.45 uur

    Hans ten Holder en Erik

     

     

    11.45 uur -einde

    4e elftal

    Donderdag

    11 november

    19.00 - 22.00 uur

    André Weijl

     

     

    21.30 uur -einde

    Jesper Brom

    Zaterdag

    13 november

    08.00 - 13.00 uur

    Saskia vd Pavert en Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    Dion Schel en Mike Winkels (2e)

    Zondag

    14 november

    08.15 - 13.00 uur

    Jeannet Weijl met hulp thuisspelend team

     

     

    13.00 uur -einde

    N.N.B.

    Donderdag 

    18 november

    19.00 -22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur -einde

    Robert Flapper

    Vrijdag

    19 november

    18.30 uur -einde

    Erik

    Zaterdag

    20 november

    08.00 - 13.00 uur

    Yvonne Dekkers en Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur -einde

    Max Schut en Job Versteeg (1e)

    Zondag

    21 november

    08.15 - 13.00 -  uur

    René Meijer en Paul Freriks

     

     

    13.00 uur - einde 

    Mark Geerdink, Wouter Messink en Toby Haverdil (Zat.2)

     

     

    koffie

    Jan Harmsen en Jos Beser

    Donderdag

    25 november

    19.00 - 22.00 uur

    Willy Massop

     

     

    21.30 uur - einde

    Angelo vd Broek en Henk Krämer

    Zaterdag 

    27 november

    08.00 - 13.00 uur

    Anita Rengelink en Hanny Stevens (DA2)

     

     

    13.00 uur - einde

    Wouter Pol en Lars Hunting (3e)

    Zondag

    28 november

    08.15 - 13.00 ur

    Jeannet Weijl met hulp 4e elftal

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink,

    Lotte Heuvels, Nienke Overbeek (Da 7-tal)

     

     

    Koffie

    Jan Harmsen en Jos Beser

    Donderdag

    2 december

    19.00 - 22.00 uur

    Roel Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Leon Masselink

    Zaterdag

    4 december

    08.00 - 13.00 uur

    Yvonne Dekkers en Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    Paul Stubbe en Rick Hakvoort (1e)

    Zondag

    5 december

    08.15 - 11.45 uur

    René Meijer en Erik

     

     

    11.45 uur - einde

    5e elftal

    Donderdag

    9 december

    19.00 - 22.00 uur

    André en Roel Weijl

     

     

    22.00 uur - einde

    Joost Heuvels en ????????

    Zaterdag

    11 december

    08.00 - 13.00 uur

    Saskia vd Pavert en Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur einde

    Emmy v Langen, Danielle Salemink (DA1)

    Zondag

    12 december

    10.00 - 13.00 uur

    Erik of Jeannet 

     

     

    11.00 - 13.00 uur

    Roel Weijl

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Rens Huls en Mats te Boekhorst (Zat.2)

     

     

    koffie

    Jan Harmsen en Jos Beser

    Donderdag

    16 december

    19.00 - 22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur -einde

    Niek Blumer

    Zaterdag

    18 december

    08.00 - 13.00 uur

    Yvonne Dekkers en Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    Gijs vd Pavert en Jelle Immink (2e)

    Zondag

    19 december

     

    N.N.B.

    Donderdag

    23 december

    19.00 - 22.00 uur

    Willy  Massop

     

     

    21.30 uur -einde

    Angelo vd Broek en Henk Krämer