• Rooster Kantinedienst
     

      

           

    DAG

    DATUM

    TIJD

    KANTINE-MEDEWERK(ST)ER(S)

     

     

     

     

    Vrijdag

    27 januari

    19.00 uur - einde

    Lute Huiting

    Zaterdag

    28 januari

    08.00 – 12.00 uur

    Nicolet Hebinck, Anita Rengelink

     

     

    12.00 uur - einde

    Milan Köster, Dex Massop(2e)

    Zondag

    29 januari

    08.15 – 13.00 uur

    René Meijer, Casper Mijnen (5e)

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Jerry van Raaij(Zat.3)

     

     

    koffie

    Jan Harmsen, Jos Beser

    Donderdag

    2 februari

    19.00 – 22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur - einde

    Joost Heuvels

    Zaterdag

    4 februari

    08.00 – 13.00 uur

    Inge Wisselink, Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    Wendy Schunk, Anouk Brugman Da 1/2

    Zondag

    5 februari

    08.15 – 12.00 uur

    Casper Mijnen en ????????(5e)

     

     

    12.00 uur - einde

    Niek Blumer, Wouter Pol (3e)

    Donderdag

    9 februari

    19.00 – 22.00 uur

    Roel Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Angelo vd Broek, Henk Krämer

    Zaterdag

    11 februari

    08.00 – 13.00 uur

    Saskiavd Pavert, Nicolet Hebinck

     

     

    13.00 uur - einde

    1e elftal

    Zondag

    12 februari

    09.00 – 13.00 uur

    Jeannet Weijl, hulp 2e elftal (1 pers.)

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Zat. 2

     

     

    koffie

    Jan Harmsen, Jos Beser

    Donderdag

    16 februari

    19.00 – 22.00 uur

    André Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Leon Masselink

     

     

     

     

     

     

             BEKER/INHAAL

    WEEKEND

    Zaterdag

    18 februari

    08.00 – 13.00 uur

    Nicolet Hebinck, Saskia vd Pavert

     

     

    13.00 uur - einde

    2e elftal

    Zondag

    19 februari

    08.00 – 12.00 uur

    ????????

     

     

    12.00 uur - einde

    Eventueel thuisspelend team

    Donderdag

    23 februari

    19.00 – 22.00 uur

    Willy Massop

     

     

    21.30 uur - einde

    Robert Flapper

     

     

     

     

     

     

              BEKER/INHAAL

    WEEKEND

    Zaterdag

    25 februari

    08.00 – 13.00 uur

    Anita Rengelink(Erik)

     

     

    13.00 uur - einde

    Anouk de Jager, Anisa Meijer Da 1/2

    Zondag

    26 februari

    09.15 – 13.00 uur

    René Meijer

     

     

    13.00 uur - einde

    3e elftal

    Donderdag

    2 maart

    19.00 – 22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur - einde

    Zat.2

    Zaterdag

    4 maart

    08.00 – 13.00 uur

    Anita Rengelink(Erik)

     

     

    13.00 uur - einde

    4e elftal

    Zondag

    5 maart

    08.15 uur – 11.45 uur

    Lute Huiting, Marcel Robben

     

     

    11.45 uur - einde

    5e elftal

    Donderdag

    9 maart

    19.00 – 22.00 uur

    Roel Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Angelo vd Broek, Henk Krämer

    Zaterdag

    11 maart

    08.00 – 13.00 uur

    Saskia vd Pavert, Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    1e elftal

    Zondag

    12 maart

    08.45 – 13.00 uur

    Hans ten Holder en Erik

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Zat.3

     

     

    koffie

    Jan Harmsen, Jos Beser

    Donderdag

    16 maart

    19.00 – 22.00 uur

    André Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Leon Masselink

    Zaterdag

    18 maart

    08.00 – 13.00 uur

    Inge Wisselink, Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    Bonnie Bresser, Emma Keurentjes Da 1/2

    Zondag

    19 maart

    08.15 – 12.00 uur

    ????????

     

     

    12.00 uur - einde

    4e elftal

    Donderdag

    23 maart

    19.00 – 22.00 uur

    Willy Massop

     

     

    21.30 uur - einde

    Niek Blumer

    Zaterdag

    25 maart

    08.00 – 13.00 uur

    Anita Rengelink(Erik)

     

     

    13.00 uur - einde

    2e elftal

     

     

    ,s avonds playbackshow

    Jeannet, Roel, ????????

    Zondag

    26 maart

    08.45 uur – 13.00 uur

    René Meijer, hulp 4e elftal

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Zat.2

     

     

    Koffie

    Jan Harmsen, Jos Beser

    Donderdag

    30 maart

    19.00 – 22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur - einde

    Joost Heuvels

    Zaterdag

    1 april

    08.00 – 13.00 uur

    Inge Wisselink, Nicolet Hebinck

     

     

    13.00 uur - einde

    Daan Driever, Dion Stammers (3e)

    Zondag

    2 april

    08.15 – 12.00 uur

    ????????

     

     

    12.00 uur - einde

    5e elftal

    Donderdag

    6 april

    19.00 – 22.00 uur

    Roel Weijl

     

     

    21.30 uur -einde

    Angelo vd Broek, Henk Krämer

     

     

     

     

     

     

              BEKER/INHAAL

     EN PAASWEEKEND

    Zaterdag

    8 april

    08.00 – 13.00 uur

    Anita Rengelink(Erik)

     

     

    13.00 uur - einde

    1e elftal

    Maandag

    10 april

    08.45 – 13.00 uur

    ????????

     

     

    13.00 uur - einde

    Dagmar te Boekhorst, Janneke v Langen

    Da 1/2

    Donderdag

    13 april

    19.00 – 22.00 uur

    André Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Leon Masselink

    Vrijdag

    14 april

    18.00 uur - einde

    Veteranentoernooi ????????

    Zaterdag

    15 april

    08.00 – 13.00 uur

    Saskia vd Pavert, Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    2e elftal

    Zondag

    16 april

    08.15 uur – 13.00 uur

    Hans ten Holder, Erik

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Hugo Horstik(Zat.3) en ?

     

     

    koffie

    Jan Harmsen, Jos Beser

    Donderdag

    20 april

    19.00 – 22.00 uur

    Willy Massop

     

     

    21.30 uur - einde

    Robert Flapper

    Zaterdag

    22 april

    08.00 – 13.00 uur

    Inge Wisselink, Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    4e elftal

    Zondag

    23 april

    08.15 – 12.00 uur

    René Meijer (hulp 5e elftal, 1 persoon)

     

     

    12.00 uur - einde

    Nel Bresser, Hanny Blumer Da 1/2

    Donderdag

    27 april

    KONINGSDAG

    GESLOTEN

    Zaterdag

    29 april

    08.00 – 13.00 uur

    Nicolet Hebinck, Anita Rengelink

     

     

    13.00 uur - einde

    Dennis Pastoors, Koen Blumer (3e)

    Zondag

    30 april

    08.45 – 13.00 uur

    Lute Huiting, Marcel Robben

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Zat.2

     

     

    koffie

    Jan Harmsen, Jos Beser

    Donderdag

    4 mei

    19.00 – 22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur - einde

    Angelo vd Broek, Henk Krämer

     

     

     

     

     

     

             BEKER/INHAAL

    WEEKEND

    Zaterdag

    6 mei

    08.00 – 13.00 uur

    Anita Rengelink (Erik)

     

     

    13.00 uur - einde

    1e elftal

    Zondag

    7 mei

    08.00 – 13.00 uur

    René Meijer

     

     

    13.00 uur - einde

    ????????

    Donderdag

    11 mei

    19.00 – 22.00 uur

    Roel Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Leon Masselink

    Zaterdag

    13 mei

    08.00 – 13.00 uur

    Inge Wisselink, Nicolet Hebinck

     

     

    13.00 uur - einde

    2e elftal

    Zondag

    14 mei

    08.15 – 12.00 uur

    Mark Geerdink

     

     

    12.00 uur - einde

    Kim Bergevoet, Noelle Huijbers Da 1/2

    Donderdag

    18 mei

    HEMELVAART

     

    Zaterdag

    20 mei

    08.00 – 13.00 uur

    Anita Rengelink, (Erik)

     

     

    13.00 uur - einde

    4e elftal

    Zondag

    21 mei

    08.15 – 12.00 uur

    Marcel Robben, Lute Huiting

     

     

    12.00 uur - einde

    Rick vd Woude, Niek Nijman(Zat.3)

    Donderdag

    25 mei

    19.00 – 22.00 uur

    André Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Niek Blumer

    Zaterdag

    27 mei

    08.00 – 13.00 uur

    Anita Rengelink, Nicolet Hebinck

     

     

    13.00 uur - einde

    1e elftal

    Maandag

    29 mei

    08.15 – 13.00 uur

    Inge Wisselink, hulp 2e elftal

     

     

    13.00 uur - einde

    Mark Geerdink, Zat.2

    Donderdag

    1 juni

    19.00 – 22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur - einde

    Angelo vd Broek, Henk Krämer

     

     

     

     

    Donderdag

    8 juni

    19.00 – 22.00 uur

    Willy Massop

     

     

    21.30 uur - einde

    Leon Masselink

    Donderdag

    15 juni

    19.00 – 22.00 uur

    Roel Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Joost Heuvels

    Donderdag

    22 juni

    19.00 – 22.00 uur

    André Weijl

     

     

    21.30 uur - einde

    Robert Flapper

    Donderdag

    29 juni

    19.00 – 22.00 uur

    Lute Huiting

     

     

    21.30 uur - einde

    Angelo vd Broek, Henk Krämer

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    WIJZIGINGEN

    VOORBEHOUDEN!

     

     

    BIJ VERHINDERING

    ZELF VERVANGING REGELEN!