• Op deze pagina is in één oogopslag te controleren of alle belangrijke informatie voor de komende week per thuis- en uitwedstrijd is ingevoerd zoals:

    • Veldverdeling (thuis)
    • Kleedkamerverdeling (thuis)
    • Scheidsrechters (thuis)
    • Rijders (uit)
    • Vertrektijd (uit)
  • Programma THUIS
    DatumThuisUitScheidsAccommodatieVeldK.K.T.K.K.U.Info
    do 19-mei. 20:00Gendringen 2VVG '25 2J. (Jurgen) PahlkeSportpark De IJsselweideveld 1-G2A5
    do 19-mei. 20:00Gendringen 5vv Montferland 5T. (Thijs) PapenborgSportpark De IJsselweideveld 2-G16
    za 21-mei. 08:30ST: Gendringen/SVGG JO11-1FC Trias JO11-1JMSportpark De IJsselweideveld 1-G16
    za 21-mei. 08:50Gendringen JO7-1VVG '25 JO7-1Sportpark De Pol (Gaanderen)veld 1
    za 21-mei. 09:00ST: Gendringen/SVGG JO8-1DZC '68 JO8-7Sportpark De IJsselweideveld 2-G78
    za 21-mei. 09:00ST: Gendringen/SVGG JO10-1FC Dinxperlo JO10-2Sportpark De IJsselweideveld 1-G2A4
    za 21-mei. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO13-1Ajax B JO13-1JMAfgeschermdSportpark De IJsselweideveld 1-G16
    za 21-mei. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO9-1AZSV JO9-2JMSportpark De IJsselweideveld 2-G2B5
    za 21-mei. 13:00ST: Gendringen/SVGG MO15-1S.V. Kilder MO15-1Sportpark De Biel veld 1
    za 21-mei. 14:30ST: Gendringen/SVGG JO17-2Longa '30 JO17-5M.B.W.M. (Maurice) HoksbergenSportpark De IJsselweideveld 1-G2A5
    za 21-mei. 14:30ST: Gendringen/SVGG JO19-2Concordia-W JO19-2F. (Folkert) TichelaarSportpark De IJsselweideveld 2-G78
    za 21-mei. 15:00ST: Gendringen/SVGG JO17-1Sparta E. JO17-2Sportpark De Biel veld 1
    zo 22-mei. 09:30Gendringen 4FC Trias 6M.J.T. (Martin) HeuvelsSportpark De IJsselweideveld 3-G14
    zo 22-mei. 09:30ST: Gendringen/SVGG VR2ZZC'20 VR1F.H.M. (Fedor) BergevoetSportpark De IJsselweideveld 2-G86
    zo 22-mei. 10:30Gendringen 2RKSV Driel 2J. (Janno) VisserSportpark De IJsselweideveld 1-G2A5
    zo 22-mei. 11:30ST: Gendringen/SVGG VR1RKPSC VR1Sportpark De IJsselweideveld 2-G78
  • Programma UIT
    DatumThuisUitVertrekRijdersInfo
    za 21-mei. 08:40FC Bergh JO7-1Gendringen JO7-1
    za 21-mei. 08:45Ruurlo JO9-1ST Gendringen/SVGG JO9-2JM
    za 21-mei. 09:45AZSV JO12-2JMST: Gendringen/SVGG JO12-1
    za 21-mei. 10:30ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3ST Gendringen/SVGG JO15-2JM
    za 21-mei. 16:00Terborg 4Gendringen 2
    zo 22-mei. 09:30Ulftse Boys 4Gendringen 308:30
    zo 22-mei. 10:00Sportclub Silvolde 5Gendringen 5
    zo 22-mei. 14:30Witkampers 1Gendringen 1