• Op deze pagina is in één oogopslag te controleren of alle belangrijke informatie voor de komende week per thuis- en uitwedstrijd is ingevoerd zoals:

    • Veldverdeling (thuis)
    • Kleedkamerverdeling (thuis)
    • Scheidsrechters (thuis)
    • Rijders (uit)
    • Vertrektijd (uit)
  • Programma THUIS
    DatumWedstrijdScheidsAccommodatieVeldThuisUit
    za 24-feb. 08:30Gendringen JO7-3JM - Terborg JO7-1Sportpark Pluimerskampveld 1 A1a4R4L
    za 24-feb. 08:50Gendringen JO7-3JM - ZZC'20 JO7-2JMSportpark Pluimerskampveld 1 A1a4R12L
    za 24-feb. 09:00Gendringen JO8-2JM - DCS JO8-3JMSportpark De IJsselweideveld 1-G A2
    za 24-feb. 09:00ST: Gendringen/SVGG JO8-1 - VVG '25 JO8-2JMSportpark De IJsselweideveld 1-G B1
    za 24-feb. 09:40Gendringen JO7-2JM - DCS JO7-2Sportpark De IJsselweideveld 1-G A1b
    za 24-feb. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO13-1 - Varsseveld JO13-1S.F.R.A. (Sven) MartensSportpark De IJsselweideveld 1-G
    za 24-feb. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO11-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-1JMSportpark De IJsselweideveld 1-G A
    za 24-feb. 11:30ST: Gendringen/SVGG JO15-1 - ZZC'20 JO15-2Sportpark De Biel veld 1
    za 24-feb. 12:00ST: Gendringen/SVGG JO17-1 - Ruurlo JO17-2J.W. (Jan Willem) PastoorsSportpark De IJsselweideveld 1-G
    za 24-feb. 14:30Gendringen 2 - Concordia-W 2T. (Thijs) PapenborgSportpark De IJsselweideveld 1-G
    za 24-feb. 14:30ST: Gendringen/SVGG JO19-2 - VVG '25 JO19-2Sportpark De Biel veld 1
    zo 25-feb. 09:30Gendringen 5 - vv Montferland 4R. (Ron) HuitinkSportpark De IJsselweideveld 1-G
  • Programma UIT
    DatumVertrekWedstrijdInfo
    za 24-feb. 08:30ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM - Gendringen/SVGG JO10-1JM
    za 24-feb. 08:30VIOD JO9-5JM - ST Gendringen/SVGG JO9-2JM
    za 24-feb. 09:00Varsseveld JO7-2 - Gendringen JO7-2JM
    za 24-feb. 09:10Concordia-W JO7-2 - Gendringen JO7-3JM
    za 24-feb. 09:20FC Bergh JO7-2 - Gendringen JO7-2JM
    za 24-feb. 10:15RKHVV JO12-2 - ST: Gendringen/SVGG JO12-1
    za 24-feb. 10:45DVC '26 JO11-1JM - Gendringen JO11-1JM
    za 24-feb. 11:00DZC '68 JO9-6 - ST: Gendringen/SVGG JO9-1
    za 24-feb. 16:15WVV'34 JO19-1 - ST: Gendringen/SVGG JO19-1
    zo 25-feb. 10:00Sc Westervoort VR2 - ST: Gendringen/SVGG VR1
    zo 25-feb. 10:00VIOD 8 - Gendringen 4
    zo 25-feb. 12:00FC Bergh VR2 - ST: Gendringen/SVGG VR2
    zo 25-feb. 14:00SC Doesburg 1 - Gendringen 1
    di 27-feb. 20:15VIOS B. 2 - Gendringen 2
    di 27-feb. 20:15Oeken O23-1 - Gendringen 1