• Uitslagen pupillen afgelopen week
    DatumThuisUitUitslagInfo
    za 23-okt. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO13-1FC Dinxperlo JO13-2JM3 - 2
  • Programma pupillen komende week THUIS
    DatumThuisUitVeldK.K.T.K.K.U.Info
    za 30-okt. 09:00Gendringen JO7-1FC Dinxperlo JO7-2veld 2
    za 30-okt. 09:00ST: Gendringen/SVGG JO10-1Grol JO10-2veld 1-G
    za 30-okt. 09:10Gendringen JO7-1Varsseveld JO7-1JMveld 2
    za 30-okt. 10:00ST: Gendringen/SVGG JO12-1DZC '68 JO12-3JMveld 1-G
    za 30-okt. 10:30ST Gendringen/SVGG JO9-2JMLonga '30 JO9-2veld 1-G
  • Programma pupillen komende week UIT
    DatumThuisUitPlaatsInfo
    za 30-okt. 09:00Halle JO9-1JMST: Gendringen/SVGG JO9-1HALLE
    za 30-okt. 09:20ST: Terborg/Silvolde JO7-1JMGendringen JO7-1TERBORG
    za 30-okt. 09:30Sportclub Groessen JO8-3ST: Gendringen/SVGG JO8-1GROESSEN
    za 30-okt. 09:30ST: UBGWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1ST: Gendringen/SVGG JO11-1ULFT
  • Programma pupillen volgende week
    DatumThuisUitInfo
    za 30-okt. 09:00Gendringen JO7-1FC Dinxperlo JO7-2
    za 30-okt. 09:00ST: Gendringen/SVGG JO10-1Grol JO10-2
    za 30-okt. 09:00Halle JO9-1JMST: Gendringen/SVGG JO9-1
    za 30-okt. 09:10Gendringen JO7-1Varsseveld JO7-1JM
    za 30-okt. 09:20ST: Terborg/Silvolde JO7-1JMGendringen JO7-1
    za 30-okt. 09:30Sportclub Groessen JO8-3ST: Gendringen/SVGG JO8-1
    za 30-okt. 09:30ST: UBGWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1ST: Gendringen/SVGG JO11-1
    za 30-okt. 10:00ST: Gendringen/SVGG JO12-1DZC '68 JO12-3JM
    za 30-okt. 10:30ST Gendringen/SVGG JO9-2JMLonga '30 JO9-2
    za 06-nov. 08:30OBW JO12-2ST: Gendringen/SVGG JO12-1
    za 06-nov. 08:30DZC'68 JO9-3JMST Gendringen/SVGG JO9-2JM
    za 06-nov. 09:00Gendringen JO7-1ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
    za 06-nov. 09:00ST: Gendringen/SVGG JO8-1OBW JO8-5
    za 06-nov. 09:00ST: Gendringen/SVGG JO9-1Varsseveld JO9-2
    za 06-nov. 09:10ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1Gendringen JO7-1
    za 06-nov. 09:20Gendringen JO7-1FC Dinxperlo JO7-1JM
    za 06-nov. 09:30ZZC'20 JO10-3ST: Gendringen/SVGG JO10-1
    za 06-nov. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO13-1ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM
    za 06-nov. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO11-1AZSV JO11-1JM