• JO13-1

  • ST: Gendringen/SVGG JO13-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruens, EdwinTechnische stafTrainer/coach
    Pastoors, Jan WillemOverige stafTeammanager
    Tempels, DannyTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Visser, RensOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruens, MadsTeamspeler
    Geurtsen, DaanTeamspeler
    Radstake, StijnTeamspeler
    Tempels, BasTeamspeler
    Tiecken, SilTeamspeler
    Wanders, DexTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO13-1 - Varsseveld JO13-1Sportpark De IJsselweide
    2 mrt. 10:00AZC JO13-1JM - ST: Gendringen/SVGG JO13-1Sportcomplex Hanzepark
    9 mrt. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO13-1 - FC Trias JO13-1JMSportpark De IJsselweide
    16 mrt. 11:00DCS JO13-1 - ST: Gendringen/SVGG JO13-1Sportpark Hengelder
    23 mrt. 10:30ST: Gendringen/SVGG JO13-1 - VVG '25 JO13-1Sportpark De IJsselweide
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ST: Gendringen/SVGG JO13-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: Gendringen/SVGG JO13-177004363721
    2FC Trias JO13-1JM65012481615
    3ST RKZVC-HMC'17 JO13-164112012813
    4Grol JO13-273221812611
    5SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM73132217510
    6FC Winterswijk JO13-2JM71061224-123
    7FC Bergh JO13-171061432-183
    8Longa '30 JO13-27106547-423

    Poulestanden ST: Gendringen/SVGG JO13-1 ( 1e klasse (2e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem JO13-1JM650136122415
    2Sp. Neede JO13-1JM750223121115
    3AZC JO13-1JM64021881012
    4Longa '30 JO13-1JM6303121209
    5ST: Gendringen/SVGG JO13-1521214957
    6FC Trias JO13-1JM72141231-197
    7Varsseveld JO13-162041224-126
    8ZZC'20 JO13-25005827-190

    Poulestanden ST: Gendringen/SVGG JO13-1 ( 1e klasse (3e fase) 7 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV JO13-111007433
    2Angerlo Vooruit JO13-1JM11005233
    3AZC JO13-1JM11003033
    4DCS JO13-111003213
    5ST: Gendringen/SVGG JO13-111002113
    6Warnsveldse Boys JO13-1JM11002113
    7FC Trias JO13-1JM100123-10
    8Concordia-W JO13-1100112-10
    9OBW JO13-1100112-10
    10Longa '30 JO13-1JM100147-30
    11Varsseveld JO13-1100125-30
    12VVG '25 JO13-1100103-30

    Poulestanden ST: Gendringen/SVGG JO13-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 2 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC Unisson JO13-111005143
    2DSV '61 JO13-111005233
    3SC Bemmel JO13-111002113
    4Sportclub Deventer JO13-111002113
    5Hatto Heim JO13-1JM11002113
    6ST: Gendringen/SVGG JO13-111001013
    7Hierden JO13-111002203
    8Blauw Geel '55 JO13-1JM00000000
    9Brakkenstein JO13-100000000
    10DES JO13-100000000
    11Nieuwleusen SV JO13-1JM00000000
    12Reutum JO13-100000000
    13SKV JO13-100000000
    14De Tukkers JO13-100000000
    15ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM00000000
    16FC Zutphen JO13-100000000
    17Sparta Nijkerk JO13-210012200
    18Fortissimo JO13-1100112-10
    19SJO VCHW JO13-1JM100112-10
    20WSV JO13-2100112-10
    21ZZC'20 JO13-2100101-10
    22VVOG Harderwijk JO13-2100125-30
    23Avanti W. JO13-1100115-40

    Poulestanden ST: Gendringen/SVGG JO13-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finales Groep 2 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Tukkers JO13-111005053
    2FC Zutphen JO13-111004043
    3SKV JO13-111004133
    4DSV '61 JO13-111004223
    5SC Bemmel JO13-111003213
    6Hierden JO13-111002113
    7Reutum JO13-111000003
    8ST: Gendringen/SVGG JO13-111000003
    9BSC Unisson JO13-110010000
    10ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM10010000
    11Blauw Geel '55 JO13-1JM100123-10
    12Hatto Heim JO13-1JM100112-10
    13Nieuwleusen SV JO13-1JM100124-20
    14Brakkenstein JO13-1100114-30
    15Sportclub Deventer JO13-1100104-40
    16DES JO13-1100105-50

    Poulestanden ST: Gendringen/SVGG JO13-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finales Groep 2 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel JO13-100000000
    2DSV '61 JO13-100000000
    3ST: Gendringen/SVGG JO13-100000000
    4Hierden JO13-100000000
    5Reutum JO13-100000000
    6SKV JO13-100000000
    7De Tukkers JO13-100000000
    8FC Zutphen JO13-100000000