• Gendringen 5

  • Staf
    NaamFunctieFoto
    Hendrixen, RuudTeammanager
    Romp, Jan WillemTeammanager
    Verhey, HarrieTeammanager
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma
    DatumThuisUitAccommodatieInfo
    24 okt. 10:00FC Bergh 5Gendringen 5Sportpark Marinus van Rooijen
    31 okt. 09:30Gendringen 5Sportclub Silvolde 5Sportpark De IJsselweide
    7 nov. 10:30SC Rijnland 2Gendringen 5Sportpark De 's Gravenwaard
    14 nov. 09:30Gendringen 5Den Dam 2Sportpark De IJsselweide
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 okt.ZZC'20 2 - Gendringen 50 - 3
    10 okt.Gendringen 5 - GWVV 45 - 1
  • Poulestanden Gendringen 5 (0519 Mannen Zondag reserve)
    #TeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1SC Rijnland 2321012577
    2Sportclub Silvolde 522007076
    3VIOD 622006066
    4vv Montferland 532018446
    5SVGG 432018626
    6FC Bergh 521105324
    7Gendringen 521015323
    8S.V. Kilder 5302128-62
    9Den Dam 2201126-41
    10NVC 2301203-31
    11GVA 62002212-100
    12GWVV 43003411-70
    Poulestanden Gendringen 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)
    #TeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1Gendringen 53210155107
    2Ajax B 3321012667
    3Ulftse Boys 63102715-83
    4SDOUC 63003614-80
    Poulestanden Gendringen 5 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)
    #TeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1AWC 611009183
    2De Hoven 311007253
    3HSC '21 411005053
    4Longa '30 911007343
    5Alverna 311006243
    6Enter 511005143
    7Quick 1888 411004043
    8HC '03 611006333
    9Rohda Raalte 35+211006333
    10Dalfsen 411004133
    11Gendringen 511003033
    12Krayenhoff 211003033
    13Ruurlo 411003033
    14WWNA 311003033
    15Lemelerveld 711005323
    16Blauw Wit 911003123
    17Kolping-Dynamo 411003123
    18Pax 411003123
    19SCP 511003123
    20Elistha 211002023
    21Sp. Neede 511006513
    22Spero 611006513
    23BWO 411003213
    24Rohda Raalte 1211003213
    25TVV 211003213
    26DVV 1011002113
    27Longa '30 1311002113
    28RSC 711002113
    29GFC 211001013
    30Eldenia 1011005503
    31Pax 511000003
    32Sc. Overwetering 500000000
    33Sportclub Groessen 410015500
    34Sc Westervoort 510010000
    35Juliana '31 5100156-10
    36Longa '30 12100156-10
    37Heeten 4100123-10
    38NEO 7100123-10
    39FC Winterswijk 8100123-10
    40Drienerlo 2100112-10
    41DVV 6100112-10
    42Gendringen 4100112-10
    43FC Winterswijk 9100101-10
    44Saasveldia 5100135-20
    45De Bataven 6100113-20
    46De Bataven 10100113-20
    47Eldenia 7100113-20
    48Orion 13100113-20
    49AAC-Olympia 3100102-20
    50Enter 8100136-30
    51OBW 7100136-30
    52FC Ulu Spor 3100114-30
    53NEO 6100103-30
    54Orion 11100103-30
    55FC Zutphen 2100103-30
    56ZZC'20 2100103-30
    57FC Bergh 5100137-40
    58Orion 7100126-40
    59La Première 4100115-40
    60Leones 3100104-40
    61Heerde 35+1100127-50
    62Hector 3100105-50
    63DIO '30 6100119-80
  • Team indeling
    NaamFoto
    Bedeker, Dave
    Bruens, Niels
    Caspersz, Richard
    Comte, Alex le
    Hendrixen, Ruud
    Hunting, Remy
    Jansen, Mike
    Lent, Wesley van
    Meijer, Eddy
    Mijnen, Casper
    Papenborg, Thijs
    Rekveld, Niels
    Robben, Tom
    Romp, Jan Willem
    Sanders, Twan
    Stammers, Kevin
    Verhey, Yori
    Visser, Ron
    Wolters, Nikky
    Wolters, Timmy

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Bergh 5

    VS

    Gendringen 5

    24 oktober 202110:00 uur
    Sportpark Marinus van Rooijen veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gendringen 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd