• Tijdens het zomerreces heeft het bestuur besloten om over te stappen op een uitgebreider pakket van Sport.link. Dit heeft ook consequenties voor de website: deze is namelijk helemaal nieuw.

    Een nieuwe website
    De keuze om het pakket van Sport.link uit te breiden, betekende dat er een nieuwe website moest komen. De overstap heeft als gevolg dat een deel van de geschiedenis die op de vorige website te vinden is (zoals wedstrijdverslagen en nieuwsberichten) spijtig genoeg niet mee kon verhuizen naar de nieuwe (deze) website. Van de gelegenheid wordt gebruik gemaakt om verouderde informatie te updaten of weg te laten als deze overbodig is. Ook wordt het menu weer iets beter ingericht om informatie beter vindbaar te maken. Andere voordelen: het programma is nog meer actueel en de website is beter toegankelijk op mobiele apparaten. 

    Zoals je kunt zien, is de website nog lang niet 'af'. Dat is hij natuurlijk nooit, maar op dit moment is een deel van de pagina's nog onvolledig. Daar wordt aan gewerkt en we pakken de belangrijkste dingen natuurlijk eerst aan. Het wedstrijdprogramma is compleet, dus je kunt gewoon weer hier terecht voor de volgende matchday! Mocht je zaken tegen komen die niet kloppen of zijn er zaken die je mist, laat het weten via info@vvgendringen.nl

    Wat is Sport.link en waarom overstappen?
    Sport.link is een modulair systeem met o.a. functionaliteit voor website, ledenadministratie, contributiebeheer, boekhouding en clubTV. Het ledenbeheer van o.a. de KNVB - dus ook dat van JSV - wordt al met Sport.link verzorgd.

    De systemen die vv Gendringen voorheen gebruikte brachten onnodig extra handelingen met zich mee en door met Sport.link te gaan werken wordt een grote inhaalslag gemaakt. 

  • Zoals hierboven geschreven worden alle persoonlijke gegevens die op de website vermeld staan, één op één overgenomen uit de database van de KNVB. Ieder spelend lid is door de KNVB verplicht gesteld om een pasfoto in te dienen, die gebruikt wordt voor de spelerspas. Deze foto wordt dan dus ook automatisch overgenomen op de nieuwe website. 

    Ben je niet tevreden over je huidige foto en wil je deze wijzigen? Of wil je dat je foto niet op de site staat? Of misschien wil je zelfs dat je gehele profiel niet zichtbaar is? Dit moet dan persoonlijk worden aangepast via de KNVB-app (Voetbal.nl). Hier kun je op je persoonlijke profiel inloggen en aangeven welke informatie je zichtbaar wil hebben of een nieuwe foto uploaden. In verband met privacy redenen kunnen en mogen wij deze persoonlijke gegevens niet op verzoek wijzigen.

    – Klik links bovenin op het menu (de drie streepjes)
    – Scroll naar beneden
    – Klik vervolgens op Instellingen
    – Klik op Mijn persoonsgegevens (of op Mijn kinderen om de instelling van je kind te wijzigen)
    – Scroll naar beneden naar Zichtbaarheid
    – Kies voor Normaal om foto en naam zichtbaar te maken, of op Beperkt om alleen de naam zichtbaar te maken
    – Klik onderaan op Opslaan