DAG |
DATUM |
TIJD |
KANTINE-MEDEWERK(ST)ER(S) |
Donderdag |
21 maart |
19.00 – 22.00 uur |
Roel Weijl |
|
|
21.30 uur - einde |
Angelo vd Broek, Henk Krämer |
Zaterdag |
23 maart |
08.00 – 13.00 uur |
Anita Rengelink, Nicolet Hebinck |
|
|
13.00 – 17.45 uur |
Gijs.V en Paul(1e) |
|
|
Vanaf 18.00 uur maakt |
de Hockeyclub gebruik vd kantine! (Erik) |
Zondag |
24 maart |
08.15 – 13.00 uur |
René Meijer, Harm Versteeg |
|
|
13.00 – 18.30 uur |
Mark Geerdink(keuken) Huub Helmink, Luc Koster(Zat.2) |
|
|
koffie |
Jan Harmsen, Jos Beser |
Donderdag |
28 maart |
19.00 – 22.00 uur |
Lute Huiting |
|
|
21.30 uur - einde |
Rick(1e) |
Zaterdag |
30 maart |
08.00 – 13.00 uur |
Saskia vd Pavert, Inge Wisselink |
|
|
13.00 uur – 18.00 uur |
5e elftal |
|
|
18.00 uur - einde |
NEC |
Maandag |
1 april |
08.15 – 12.00/13.00 uur |
Jeannet en Roel Weijl(9.30u) |
|
|
12.00/13.00 uur - einde |
Daphne en Hanny(Da 1/2) |
Donderdag |
4 april |
19.00 – 22.00 uur |
Willy Massop |
|
|
21/30 uur - einde |
Leon Masselink |
Zaterdag |
6 april |
08.00 -13.00 uur |
Anita Rengelink (hulp Erik) |
|
|
13.00 uur - einde |
Joost Heuvels, Niek Blumer(3e) |
Zondag |
7 april |
08.15 – ca 11.30 uur |
René Meijer |
|
|
11.30 uur - einde |
Mark Dekkers(5e) 4e elftal (1 persoon) |
Donderdag |
11 april |
19.00 – 22.00 uur |
André Weijl |
|
|
21.30 uur - einde |
Angelo vd Broek, Henk Krämer |
Zaterdag |
13 april |
08.00 – 13.00 uur |
Yvonne Dekkers, Anita Rengelink |
|
|
13.00 uur - einde |
2e elftal |
Zondag |
14 april |
08.15 – 13.00 uur |
Lute Huiting, Marcel Robben |
|
|
13.00 – 18.30 uur |
Mark Geerdink(keuken), Vr 30 + 1 |
|
|
koffie |
Jan Harmsen, Jos Beser |
Woensdag |
17 april |
Ca 12.30 uur - einde |
???????? Schoolvoetbaltoernooi |
Donderdag |
18 april |
19.00 – 22.00 uur |
Roel Weijl |
|
|
21.30 uur - einde |
2e elftal |
Zaterdag |
20 april |
08.00 – 13.00 uur |
Nicolet Hebinck, Anita Rengelink |
|
|
13.00 uur - einde |
Job.H. en Kelvin(1e) |
Zondag |
21 april |
08.15 – 11.30 uur |
Erik, Kjeld Overbeek |
|
|
11.30 uur - einde |
Zat.3 |
Donderdag |
25 april |
19.00 – 22.00 uur |
Lute Huiting |
|
|
21.30 uur - einde |
Joost Heuvels |
Woensdag |
24 april |
Ca 12.30 uur - einde |
???????? Schoolvoetbaltoernooi |
Zaterdag |
27 april |
KONINGSDAG |
GESLOTEN |
Zondag |
28 april |
08.15 – 12.00 uur |
Paul Freriks, Harm Versteeg |
|
|
12.00 uur - einde |
Thuisspelend team sluit af (4e elftal) |
Donderdag |
2 mei |
19.00 – 22.00 uur |
Willy Massop |
|
|
21.30 uur - einde |
Leon Masselink |
Zaterdag |
4 mei |
08.00 – 13.00 uur |
Anita Rengelink(hulp Erik) |
|
|
13.00 uur - einde |
Koen Blumer, Michael Siebenheller(3e) |
Zondag |
5 mei |
08.15 – 12.00 uur |
René Meijer |
|
|
12.00 uur - einde |
???????? |
Donderdag |
9 mei |
HEMELVAARTSDAG |
GESLOTEN |
Vrijdag |
10 mei |
Ca 19.00 uur - einde |
???????? |
Zaterdag |
11 mei |
08.15 – 13.00 uur |
Inge Wisselink, Saskia vd Pavert |
|
|
13.00 uur - einde |
5e elftal |
Zondag |
12 mei |
08.15 – 12.00 uur |
Lute Huiting, Marcel Robben |
|
|
12.00 uur - einde |
Erik en Kjeld Overbeek |
Donderdag |
16 mei |
19.00 – 22.00 uur |
André Weijl |
|
|
21.30 uur - einde |
Angelo vd Broek, Henk Krämer |
Zaterdag |
18 mei |
08.00 – 13.00 uur |
Nicolet Hebinck, Anita Rengelink |
|
|
13.00 uur - einde |
Dion en Tom(1e) |
Maandag |
20 mei |
08.15 – 13.00 uur |
???????? |
|
|
13.00 – 18.30 uur |
Mark Geerdink (keuken) Rick Stienezen, Tim Schreur (Zat.2) |
|
|
koffie |
Jan Harmsen, Jos Beser |
Donderdag |
23 mei |
19.00 – 22.00 uur |
Roel Weijl |
|
|
21.30 uur - einde |
Niek Blumer |
Zaterdag |
25 mei |
08.00 – 13.00 uur |
Yvonne Dekkers, Anita Rengelink |
|
|
13.00 uur - einde |
4e elftal |
Zondag |
26 mei |
08.15 – 12.00 uur |
Erik, Kjeld Overbeek |
|
|
12.00 uur - einde |
Thuisspelend team sluit af ( 3e elftal) |
Donderdag |
30 mei |
19.00 – 22.00 uur |
Lute Huiting |
|
|
21.30 uur - einde |
Niels Bruens(5e) |
Zaterdag |
1 juni |
08.00 – 13.00 uur |
Inge Wisselink, Saskia vd Pavert |
|
|
13.00 uur - einde |
2e elftal |
Zondag |
2 juni |
08.15 uur - ? |
???????? |
Donderdag |
6 juni |
19.00 – 22.00 uur |
Willy Massop |
|
|
21.30 uur - einde |
Leon Masselink |
Donderdag |
13 juni |
19.00 – 22.00 uur |
André Weijl |
|
|
21.30 uur – einde |
Angelo vd broek, Henk Krämer |
Donderdag |
20 juni |
19.00 – 22.00 uur |
RoelWeijl |
|
|
21.30 uur - einde |
Emma R. en Marloes(Da 1/2) |
Donderdag |
27 juni |
19.00 – 22.00 uur |
Lute Huiting |
|
|
21.30 uur - einde |
3e elftal |
Donderdag |
4 juli |
19.00 – 22.00 uur |
Willy Massop |
|
|
21.30 uur - einde |
Erik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WIJZIGINGEN |
VOORBEHOUDEN! |
|
|
BIJ VERHINDERING |
ZELF VERVANGING REGELEN! |
vv Gendringen
Industrieweg 4
7081 AD Gendringen
Telefoon: 0315-683648
E-mail: info@vvgendringen.nl
Contactformulier