Tijden en Velden




Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gendringen JO15-1 18.00 - 19.15 René Benen
  • 1
  • 1
  • -
Gendringen JO15-3 18.30 - 19.30
  • training bij SVGG
Gendringen JO17-1 18.30 - 19.45 Jan Willem Pastoors
  • 1
  • 2
  • -
Gendringen JO19-1 18.30 - 19.45 Jan Willem Pastoors
  • 1
  • -
Gendringen VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Theo Rissewijck
  • 3A
  • 5
  • -
Gendringen VR2 (zon) 19.30 - 21.00 Theo Rissewijck
  • 5
  • -
Gendringen 2 20.00 - 21.15 Sjoerd Robben
  • 2
  • Training door Sjoerd Robben en anderen.
Gendringen 3 20.00 - 21.15
  • 2
  • 2
  • -
Gendringen 4 (zon) 20.00 - 21.15
  • 2
  • 2
  • -
Gendringen 1 (zon) 20.00 - 21.30 Wolf Wannet
  • 1
  • 1
  • -
Gendringen 2 (zon) 20.00 - 21.30 Jos Paul
  • 1
  • 4
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gendringen 3 (zon) 20.00 - 21.15
  • 1
  • 2
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gendringen JO9-1 18.00 - 19.00 Martin Hendrixen
  • 1
  • 2
  • Met diverse andere trainers.
Gendringen JO9-2G 18.00 - 19.00 Martin Hendrixen
  • 1
  • 2
  • Met diverse andere trainers
Gendringen JO11-1 18.00 - 19.00 Gijs van de Pavert
  • 1
  • -
Gendringen JO13-1 18.00 - 19.00 Murat Delioglu
  • 2
  • -
Gendringen JO13-2 18.15 - 19.15 Koen Wenting
  • 2
  • 4
  • -
Gendringen JO10-1 18.30 - 19.30 Edwin Bruens, Maurice le Comte
  • 1
  • -
Gendringen MO15-1 18.30 - 19.30 Erik Rengelink, Monique van Loon-Kaal
  • 5
  • -
Gendringen JO15-2G 19.00 - 20.00 Jesse Rengelink
  • 3B
  • 1
  • -
Gendringen JO17-2G 19.00 - 20.15 Luca Jordens
  • 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gendringen JO15-1 18.00 - 19.15 Jorik te Kaat
  • 1
  • 1
  • -
Gendringen JO15-3 18.30 - 19.30 John Overbeek
  • 2
  • -
Gendringen JO17-1 18.30 - 19.45 Wouter Messink
  • 1
  • 2
  • -
Gendringen VR1 (zon) 19.30 - 21.00
  • 3A
  • 5
  • + Gregor Gross-Bolting (SVGG)
Gendringen VR2 (zon) 19.30 - 21.00
  • 5
  • + Gregor Gross-Bolting (SVGG)
Gendringen 1 (zon) 20.00 - 21.30 Wolf Wannet
  • 1
  • 1
  • -
Gendringen 2 (zon) 20.00 - 21.30 Jos Paul
  • 1
  • 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gendringen JO9-1 15.30 - 16.30
  • 1
  • 2
  • Voetbalschool
Gendringen JO10-1 16.30 - 17.30
  • 1
  • Voetbalschool
Gendringen JO11-1 16.30 - 17.30
  • 1
  • Voetbalschool
Gendringen JO13-1 18.00 - 19.00 Murat Delioglu
  • 2
  • -
Gendringen JO9-2G 18.00 - 19.15 Martin Hendrixen, Jan Willem Pastoors
  • 1
  • 2
  • -
Gendringen JO13-2 18.15 - 19.15
  • training bij SVGG
Gendringen JO15-2G 19.00 - 20.00
  • 3A
  • 2
  • -
Gendringen MO15-1 19.00 - 20.00 Erik Rengelink, Monique van Loon-Kaal
  • 5
  • -
Gendringen JO17-2G 19.00 - 20.15 Luca Jordens
  • 3
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!