6 februari 2012 17:00
Niels Bruens won zaterdag 4 februari het darttoernooi in de kantine van v.v. Gendringen. Tegenstander Thijs Papenborg werd in de finale verslagen. Bij de ‘veteranen’ was de titel voor Erik Wensink.
Het darttoernooi beleefde zijn vierde jaargang in de huidige vorm. Dit jaar was tevens het drukst bezocht van allemaal; maar liefst dertig liefhebbers beleefden een mooie avond. In vijf reguliere poules en twee Oude Wijze Heren-poules streden zij allen om de bovenste plaatsen.
De finale in de reguliere competitie kende de finalisten Niels ‘The Machine’ Bruens en Thijs ‘PLT’ Papenborg. Niels maakte zijn favorietenrol waar en won uiteindelijk overtuigend.
In de Oude Wijze Heren-poule werd Erik ‘Paja’ Wensink de uiteindelijke winnaar. Omstreeks 00.30 uur werd het spektakel afgesloten en werden de prijzen verdeeld. De organisatie bedankt alle deelnemers, het kantinepersoneel en natuurlijk de gulle sponsoren.
Wat ons betreft, tot volgend jaar!!!
De organisatie
Geplaatst door: Hugo (07-02-2012 16:23) |
| Super avond. Mike bedankt. |